DevDroid - Wydanie #105

Praktycznie tym samym czasie Slack, Dropbox, Reddit i Lyft postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami na temat modularyzacji i wydajności projektu. Jeśli jesteś ciekawy ich rozwiązań to zapraszam do czytania 🙂

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #104

W tym wydaniu szczególnie polecam artykuły na temat SharedFlow oraz funkcji suspend w repozytoriach. Dodatkowo w tym tygodniu pojawiła się informacja o bardzo ciekawej funkcji, który trafi do Androida 13. Miłego czytania 🙂

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #103

Cześć! W tym tygodniu pojawiła się nowa wersja Android 13 oraz pojawiła się informacja na temat nadchodzącej konferencji Google I/O. W tym wydaniu polecam artykuł o nagrywaniu ruchu sieciowego oraz wpis dotyczący metryk w Compose.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #102

Cześć! W tym wydaniu polecam Ci artykuł na temat Anvila, który znacznie ułatwia korzystanie z Daggera. Dodatkowo w tym tygodniu pojawiła się nowa wersja Android Studio, która zawiera ulepszone wsparcie debugowania korutyn.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #101

W tym tygodniu szczególnie polecam Ci artykuł na temat projektu Duplo, czyli modernizacji aplikacji Slack. Dodatkowo w poprzednim tygodniu pojawił się ciekawy odcinek podcastu ADB na temat profili bazowych. Do usłyszenia za tydzień.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #100

Witaj w setnym wydaniu newslettera! 🥳 Jeśli prezentowane tutaj treści są dla Ciebie wartościowe, to będę wdzięczny, jeśli podzielisz się linkiem do newslettera z kimś znajomym. Do usłyszenia za tydzień.

Czytaj więcej