DevDroid - Wydanie #104

W tym wydaniu szczególnie polecam artykuły na temat SharedFlow oraz funkcji suspend w repozytoriach. Dodatkowo w tym tygodniu pojawiła się informacja o bardzo ciekawej funkcji, który trafi do Androida 13. Miłego czytania 🙂

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #103

Cześć! W tym tygodniu pojawiła się nowa wersja Android 13 oraz pojawiła się informacja na temat nadchodzącej konferencji Google I/O. W tym wydaniu polecam artykuł o nagrywaniu ruchu sieciowego oraz wpis dotyczący metryk w Compose.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #102

Cześć! W tym wydaniu polecam Ci artykuł na temat Anvila, który znacznie ułatwia korzystanie z Daggera. Dodatkowo w tym tygodniu pojawiła się nowa wersja Android Studio, która zawiera ulepszone wsparcie debugowania korutyn.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #101

W tym tygodniu szczególnie polecam Ci artykuł na temat projektu Duplo, czyli modernizacji aplikacji Slack. Dodatkowo w poprzednim tygodniu pojawił się ciekawy odcinek podcastu ADB na temat profili bazowych. Do usłyszenia za tydzień.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #100

Witaj w setnym wydaniu newslettera! 🥳 Jeśli prezentowane tutaj treści są dla Ciebie wartościowe, to będę wdzięczny, jeśli podzielisz się linkiem do newslettera z kimś znajomym. Do usłyszenia za tydzień.

Czytaj więcej

DevDroid - Wydanie #099

Cześć 👋 W tym tygodniu polecam dwa świetne artykułu na temat Kotlin Flow oraz nowej funkcji Context Receivers. Dodatkowo dowiesz się jak przy pomocy biblioteki Ruler monitorować rozmiar aplikacji. Do usłyszenia za tydzień.

Czytaj więcej