DevDroid #022

Witaj w kolejnym, tym razem wakacyjnym 🌴 wydaniu DevDroid 🤖 W tym wydaniu znalazło się sporo materiałów na temat zmian w Android 11, który w tym kwartale trafi do użytkowników.

Czytaj więcej

DevDroid #021

Witaj w newsletterze DevDroid 🤖 W tym wydaniu dowiesz się m.in. jak uniknąć rozrastania konstruktorów, przeczytasz o szczegółach działania Hilt oraz poznasz dalszą historię przepisania aplikacji Snapchat :)

Czytaj więcej

DevDroid #020

Witaj w dwudziestym wydaniu newslettera 🤖 W tym tygodniu pojawiło się sporo treści w formacie wideo i audio, do których zachęcam. Do czytania polecam szczególnie listę trików, które możemy wykorzystać w czasie debugowania aplikacji.

Czytaj więcej

DevDroid #019

Witaj w wydaniu numer 19 🤖 Miniony tydzień upłynął pod znakiem nowości związanych z Android 11, których jest naprawdę sporo. Dodatkowo w tym tygodniu zachęcam szczególnie do artykułów na temat wyjątków w Kotlinie i backpressure w RxJavie. Udanego weekendu i do usłyszenia za tydzień 👋

Czytaj więcej

DevDroid #017

Witaj w kolejnym wydaniu 🤖 W tym tygodniu polecam rozpocząć lekturę od wpisów na temat najnowszych wydań Android Studio i AGP. Również mocno zachęcam do artykułu na temat monad, bardzo ciekawa lektura. Dodatkowo od tego tygodnia jesteśmy na Facebooku :)

Czytaj więcej