DevDroid #033

Aktualne wydanie newslettera skupia się głównie na Jetpack DataStore i Jetpack Compose. Dodatkowo zachęcam Cię do udziału w ciekawym wydarzeniu organizowanym przez JetBrains.

Czytaj więcej

DevDroid #032

W tym tygodniu oficjalną premierę miał Android 11 🎉 W tym wydaniu znajdziesz świetny tutorial wprowadzający do Jetpack Compose oraz poznasz bibliotekę Jetpack DataStore.

Czytaj więcej

DevDroid #031

Czy Kotlin Multiplatform Mobile zmieni sposób, w jaki tworzymy aplikacje Android/iOS? Sprawdź co w tej kwestii ma do zaoferowania JetBrains. Dodatkowo polecam artykuł wyjaśniający działanie Jetpack Compose od środka. Miłego czytania :)

Czytaj więcej

DevDroid #030

W tym tygodniu premierę miała długo wyczekiwana biblioteka Jetpack Compose. Co prawda narazie jest to wersja alfa, ale jest to ważny krok na drodze do wersji 1.0. Dlatego w tym tygodniu szczególnie polecam materiały dotyczące Jetpack Compose :)

Czytaj więcej

DevDroid #029

Ubiegły tydzień minął pod znakiem nowej wersji Kotlina 1.4. W wydaniu znajdziesz najważniejsze materiały, które podsumowują zmiany, jakie zaszły w najnowszej wersji języka. Miłego czytania :)

Czytaj więcej