DevDroid #058

W tym wydaniu poznasz zmiany nadchodzące w Kotlin 1.5.0, usłyszysz o historii powstania mechanizmu ART oraz dowiesz się jak zaimplementować poruszanie się po aplikacji przy pomocy komponentu nawigacji. Miłego czytania :)

Czytaj więcej

DevDroid #057

W tym tygodniu polecam Ci dziesięć lifehacków ułatwiających codzienną pracę nad tworzeniem aplikacji oraz artykuł omawiający jak Rust pomoże zminimalizować liczbę błędów w systemie Android. Dodatkowo ruszyła też rejestracja na Google IO 2021. Miłego czytania :)

Czytaj więcej

DevDroid #056

W tym tygodniu szczególnie polecam Ci dwa artykuły na temat Kotlin Flow oraz podcast z Chrisem Lacy, którego możesz kojarzyć z takich aplikacji jak LinkBubble czy ActionLauncher. Miłego czytania i słuchania :)

Czytaj więcej

DevDroid #055

W tym tygodniu pojawiło się kolejne wydanie deweloperskie Android 12, co o krok przybliża nas do oficjalnej premiery. Artykuł o tym oraz o innych ciekawych rzeczach znajdziesz w poniższym wydaniu. Miłego czytania :)

Czytaj więcej

DevDroid #054

Cześć! W tym tygodniu polecam Ci obszerny artykuł na temat obsługi wyjątków w korutynach oraz projekt ciekawego minutnika stworzonego w Jetpack Compose, w ramach #AndroidDevChallenge. Miłego czytania :)

Czytaj więcej

DevDroid #053

W tym tygodniu moją uwagę przykuła nowa dokumentacja dotycząca dobrych praktyk w kodzie opartym o Kotlin Coroutines oraz artykuł na temat testowania Kotlin Flow. Miłego czytania :)

Czytaj więcej